Top Menu

Enthousiaste vrijwilligers gezocht!

Beste mensen,

Onze jeugdleden genieten wekelijks van leuke Scouting activiteiten. Dit is alleen mogelijk als er voldoende vrijwilligers beschikbaar zijn om wekelijks een aantrekkelijk programma aan te bieden. Momenteel zijn we op zoek naar uitbreiding van de stafteams voor de speltakken bevers (5-7 jaar), welpen (8-10 jaar) en scouts (11-14 jaar).

Wil je je graag voor onze lokale jeugd inzetten? Ben je misschien een ouder van onze jeugdleden die een uurtje over heeft? Volg je een opleiding die raakvlakken heeft met kinderen en wil je extra ervaring opdoen in de praktijk? Ben je geïnteresseerd of wil je meer informatie? Stuur dan een e-mail naar info@scoutingwelten.nl

Zie ook het tabje linksboven ‘Vacatures’.

 

No comments yet.

Geef een antwoord

Powered by WordPress. Designed by Woo Themes