Top Menu

Zomerkamp Bevers 2017

De vrijdagmiddag kwamen de bevers aan op het HK en zagen ze dat de trol de ingang naar de zaal had versperd. Nadat iedereen door de versperring was kwamen ze erachter dat de missie van het weekend was dat ze de seizoenen weer in de goede volgorde moesten toveren. Natuurlijk moest er eerst goed gegeten worden voor het mogelijk was om deze missie te voltooien, dus werd er lekker gebarbecued met het heerlijke vlees van Bufkus en de lekkere stokbroden van Voncken. Het eerste plan was om een toverstaf te maken die moest helpen om de seizoenen terug te toveren. Voor de toverstaf was er toverpoeder nodig wat de bevertjes moest halen bij de tovenaar. De trollen waren niet zo blij dat dit gebeurde dus moesten ze het toverpoeder langs de trollen smokkelen. Na een heftig avondspel was er nog een kampvuur en daarna was het bedtijd om de volgende dag weer goed uitgerust te zijn. Zaterdagochtend kwamen de bevers helaas erachter dat de toverstaf niet werkte. Er moest een nieuw plan komen en toen werd er bedacht om het weer goed te maken met de trol. Er moest een feest gehouden worden om zodat de trol weer blij werd en de seizoenen weer in de goede volgorde zou toveren. De bevers gingen op weg om feestspullen te zoeken. Na een uitputtende tocht waarin alle nodige spullen waren gevonden konden de bevers even uitrusten en lekker een film kijken. Toen de film was afgelopen kwam Tim en werd er lekker frieten gegeten bij Anytime. Toen iedereen zijn buikje rond had gegeten moest er weer gewerkt worden en werden eer prachtige versieringen gemaakt en zag de zaal er prachtig uit. Voor het slapen gaan was er nog een heerlijk kampvuur met een paar lekkere versnaperingen. Na het kampvuur was het voor de bevers weer tijd om hun oogjes dicht te doen want wat was iedereen toch moe van die uitputtende dag. Zondag werd er ontbeten met een feestmaal, want het was nu eenmaal een feestelijke dag. De trol had beloofd om de seizoenen weer goed te toveren terwijl de bevers feestten en zwommen in Otterveurt. Terug op het HK as het helaas tijd om een einde te maken aan dit geweldige kamp. De seizoenen zijn terug getoverd, eind goed al goed.
PS. Tijdens het kamp zijn de bevertjes verwend met het meest geweldige fruit van Eussi waardoor het kamp extra gezond was.

Comments are closed.

Powered by WordPress. Designed by Woo Themes